הבשורה של גינטימה מעכשיו גם בישראל!

נשים רבות סובלות מבעיות אינטימיות שונות כדוגמת ריחות לא נעימים מן הנרתיק, יובש וזיהומים חוזרים ונשנים. על אף שבעיות אלו גורמות לאי נוחות רבה – נשים רבות משלימות עם המצב, בין אם מתחושת מבוכה אשר מונעת את הדיווח לרופא ובין אם מחוסר ידיעה כי מדובר בתופעות שכיחות אשר ניתנות לטיפול. סדרת המוצרים של גינטימה, אשר הגיעה לראשונה לרשתות הפארם ובתי המרקחת בישראל, היא לא פחות מאשר בשורה של ממש.

הריח האינטימי – את לא לבד
קודם כל חשוב לדעת – ריחות לא נעימים מהנרתיק, אשר מופיעים בתדירות כזו או אחרת, מהווים תופעה שכיחה וידועה. תופעה זו נובעת לרוב משינויים באיזון ההורמונלי בנרתיק או מעליה ב PH של הנרתיק. שינויים אלה יכולים לגרום לפטריות או דלקת חיידקית אשר יכולים לגרום לשינויים בכמות ההפרשות ולדלקות שונות אשר מביאות לשינוי בריח האינטימי הטבעי. שינויים באיזון ההורמונלי יכולים לנבוע גם משינויים גופניים, כמו הפסקת קבלת וסת אצל נשים, לאחר לידה לפני או אחקי קבלת המחזור וכדומה. ריחות לא נעימים יכולים לנבוע גם מסיבות נוספות כגון דליפת שתן. בכל מקרה חשוב לזכור כי הריח הרע אינו הבעיה אלא התוצר שלה, על כן חשוב להתייעץ עם הרופא המטפל על מנת לזהות את מקור הבעיה ולטפל בה.

כיצד לנטרל ריח אינטימי לא נעים?
נשים רבות מנסות לטפל בנושא הריח הבלתי נעים דווקא באמצעות שטיפות מרובות או סבונים עם ניחוחות שונים מבלי להיות מודעות לכך שדווקא השטיפות המרובות ואותם הסבונים פוגעים באיזון ההורמונלי וה PH הטבעי של הגוף. גינטימה דאו היא טבליה ואגינלית העשוייה מחומרים טבעיים בלבד, אשר מבוססת על Saccharomyces Ferment אשר מסייע בניטרול הריחות הלא נעימים מן הנרתיק תוך כדי הענקת תחושת רעננות נעימה. בנוסף הטבליות מועשרות בחומצת חלב אשר שומרת על רמת החומציות הטבעית של הנרתיק ומסייעת בשמירה על איזון ביולוגי אשר מעניק הגנה טבעית מפני זיהומים. טבליית גינטימה דאו נפלאה לא רק לנטרול הריחות הלא נעימים אלא אף במניעת יובש בנרתיק באמצעות מרכיבי הלחות שבטבליות. טבליות גינטימה דאו מומלצות לשימוש גם לאחר קבלת וסת, במהלך הביוץ ואפילו לשיפור העונג המיני. נשים רבות לא בטוחות בנוגע לניחוח האינטימי שלהן לפני קיום יחסי מין. עם גינטימה דאו תהיי בטוחה בניחוח נפלא!!!!

על גיל המעבר ויובש בנרתיק
גיל המעבר אצל נשים מאופיין בשינויים הורמונליים רבים המתחוללים בגוף האישה בתקופה זו ומביאים לירידה ברמת האסטרוגן. הירידה משפיעה על רירית הנרתיק, אשר תפקידה ליצור שכבה לחה בדפנות הנרתיק.
הירידה ברמת האסטורגן גורמת לרירית להתנוון ובהתאם לכך לנרתיק להתייבש. (תופעה זו נקראת אטרופיה ואגינלית) התוצאות של יובש בנרתיק עלולות להיות לא נעימות כלל – החל מדלקות תכופות בדרכי השתן, דרך תחושת גירוד ויובש מציקה ועד לכאבים ואף דימום בזמן קיום יחסי מין. לנשים בגיל המעבר הסובלות מיובש בנרתיק הטבליות הוואגינליות של גינטימה מנפאוזה הן בשורה עצומה. הטבליות עשויות מחומרים טבעיים בלבד – תמציות סויה אשר פעולתן דומה לפעילות הורמונים נשיים, חומצה היאלורונית אשר מבטיחה את הסביבה הלחה הדרושה לנרתיק ומאיצה את התחדשותה של סביבת הנרתיק ומרווה – צמח המרווה ידוע בתכונותיו האנטי דלקתיות. הטבליות אינן מכילות הורמונים ולכן מתאימות לכל הנשים גם אלו אשר לא מומלץ להן ליטול את ההורמון אסטרוגן. השפעת הטבליה ביצירת לחות הינה מיידית כך שמתאימה גם לפני קיום יחסי מין במקום חומר סיכוך.

הפתרון לזיהומים חוזרים ונשנים
הנרתיק מהווה אזור רגיש לזיהומים ולא מעט נשים סובלות מזיהומים חוזרים ונשנים – הגורמים לזיהום יכולים להיות רבים –, נטילת אנטיביוטיקה לדלקות שונות (המפרה את האיזון), טיפול בפטרת, עליה ב PH הנרתיקי, לאחר שחייה בים או בבריכה ועוד… הגורמים אולי רבים ומשתנים אך הסיבה היא יחידה – הפגיעה באיזון הטבעי של אוכלוסיית החיידקים בנרתיק.הנרתיק של האישה מורכב מסביבת חיידקים לקטובצילים-אלו הם החיידקים ‘הטובים’, מגנים באופן טבעי על הנרתיק מפני חיידקים מזיקים זיהומים שונים, ושומרים על האיזון הביולוגי הטבעי . כאשר קיימת פגיעה בחיידקים אלו סביבת הנרתיק הופכת להיות פגיעה לזיהומים שונים. ברוב המקרים הנשים מקבלות טיפול ממוקד כנגד חיידק או פטריה אולם הטיפול לא מתמקד בהחזרת האיזון על ידי החזרת החיידקים הלאקטובאצילים וזוהי הסיבה לזיהומים חוזרים ונשנים.התכונות הייחודיות של טבליות גינטימה פרוביוטיקה פורטה מהוות אמצעי נפלא למניעת זיהומים חוזרים ונשנים בנרתיק. הטבליות מכילות שילוב של חומצה לקטית בריכוז גבוה, אשר מעודדת את צמיחתם של החיידקים לקטובצילים, החיוניים לבריאות הנרתיק ומספקת מצע להתרבותם ושמן עץ התה בעל התכונות האנטיספטיות היעיל נגד חיידקים ופטריות אשר גורמים לזיהומים בנרתיק.

הבשורה של גינטימה – עכשיו גם בישראל.
סדרת המוצרים של גינטימה, קנתה לה שם באירופה כמשפרת איכות חיים לנשים רבות ביבשת, זאת בזכות הפתרונות היעילים והמוכחים שלה למצבים אינטימים נפוצים המבוססים על חומרים טבעיים בלבד. המוצר יייחודי בכך שכל הסדרה הינה בצורת טבליות המתמוססות באיבר המטרה ולא בקרם וללא צורך באפליקטורים .ניתן להשיג את מוצרי גינטימה בכל הרשתות הפארם ובתי המרקחת בישראל.