גינטימה דאו- הסוף לריח הרע, הגרד והיובש מהנרתיק!

גינטימה דאו

מסייעות בטיפול ומניעה של בעיות שונות בנרתיק

Play Video

מומלצות למניעה של חזרה של זיהומים לאחר טיפול אנטיביוטי או כנגד פטריות. כמניעה לאחר ביקור בבריכות שחיה או ים, במקרים של גרד או אי נוחות.

מכילות:

  • חומצה לקטית בריכוז גבוה– לעידוד צמיחה של חיידקים לקטובצילים. חיידקים אלו הם למעשה חיידקים פרוביוטים החיידקים ה”טובים” אשר מגנים על סביבת הנרתיק מפני זיהומים שונים (חיידקים או פיטריות).
  • שמן עץ התה אשר ידוע בתכונותיו האנטיספטיות ויעילותו כנגד חיידקים ופטריות הגורמים לזיהומים נרתיקיים.
  • שילוב זה יוצר סביבה מושלמת, המבטיחה את הביולוגיה והאיזון הטבעי של אוכלוסיית החיידקים של הנרתיק.

 

לקריאה נוספת: מצורפים מאמרים המדגימים את חשיבותה הרבה של חומצה לקטית וחשיבות נוכחות החיידקים הלאקטובצילים בשמירה על בריאות הנרתיק והגנה בפני זיהומים-

  1. probiotica study
  2. Importance of Lactic Acid in Maintaining Vaginal Health

קבלי קופון הנחה של 10% לרכישת מוצרי גינטימה

*תקף ברשת סופרפארם (ברקוד) וברשת Be ובתי המרקחת הפרטיים
** לא תקף בקופ”ח

GYNTIMA Probiotica Forte

לסיוע בטיפול ומניעה של זיהומים והחזרת אוכלוסיית החיידקים (פלורה) של הנרתיק למצבה הטבעי.

טבליות גינטימה פרוביוטיקה פורטה הינן טבליות ואגינליות אשר מסייעות ליצירת סביבה לגדילת חיידקים לקטוביצילים (החיידקים “הטובים”), הנמצאים באופן טבעי בפלורת הנרתיק, והבטחת ההתרבות האופטימלית שלהם. החיידקים הלקטובצילים הם אלה המגנים באופן טבעי מפני חיידקים מזיקים וזיהומים, ושומרים על האיזון הביולוגי הטבעי של הנרתיק. החיידקים הלקטובצילים מדכאים את התרבותם של החיידקים הגורמים לזיהום נרתיקי (Bacterial vaginosis) ופטריות כולל קנדידה אלביקנס.

טבליות גינטימה פרוביוטיקה פורטה מכילות גם שמן של עץ התה (Melaleuca Alternifolia) השמן הינו בעל תכונות אנטיספטיות אשר מסייע להגן כנגד גורמי זיהומים כמו חיידקים ופטריות. כמו כן, השמן מקל על סימפטומים נוספים בנרתיק, כגון תסמיני יובש, גירוד, צריבה, גירוי ואי נוחות, העלולים להופיע בכל שלב בחייה של האישה.

טבליות גינטימה פרוביוטיקה פורטה מכילות חומרים טבעיים בלבד שאינם מזיקים לגוף. התכשיר מכיל חומצה לקטית בריכוז גבוה אשר משמשת למעשה כמזון ומצע לגדילה והתרבות החיידקים הלקטובצילים אשר מהווים את ההגנה הטבעית של הנרתיק בפני זיהומים.

טבליות גינטימה פרוביוטיקה פורטה מומלצות לשימוש ארוך טווח על מנת לשמור על הסביבה הבריאה של הנרתיק. השימוש מומלץ במיוחד במהלך גיל המעבר ובתקופת ההנקה (תקופות של שינויים הורמונלים).

טבליות גינטימה פרוביוטיקה פורטה מומלצות גם במקרים הבאים:

  • אם את נוטלת אנטיביוטיקה או תרופות קוטלות חיידקים אחרות שפוגעות בפלרה הטבעית של הנרתיק
  • במקרים של הפרשות נרתיקיות תוך כדי נטילת גלולת למניעת הריון או אמצעי מניעה תוך רחמיים
  • במקרים של הפרשות נרתיקיות לאחר ביקור בבריכות שחייה או לאחר קיום יחסי מין
  • במקרה של הפרשות נרתיקיות ממקור לא ידוע (פלואור וגינליס) או מקרים קלים של דלקת חיידקית בנרתיק,כאשר טיפול אנטי אנטיביוטי או אנטימיקוטי אינו נחוץ.
  • כטיפול פיזיולוגי (לא כימי) בצורות קלות של זיהומים חיידקיים ופטרתיים.

 

הטיפול הקיים כיום לטיפול בזיהומים נרתיקיים הוא תרופות אנטימיקוטיות כדוגמת אגיסטן לטיפול בקנדידה ותרופות אנטיביוטית שונות לטיפול ב Bacterial vaginosis . הטיפול בתכשירים הללו מפר את האיזון הטבעי של אוכלוסיית החיידקים של הנרתיק פוגע ב PH ולכן במקרים רבים יש חזרה של הזיהומים גם לאחר טיפול – vicious circle. מחקר מצ”ב סוקר את חשיבותו הרבה של מתן מקומי של חומצה לקטית כמצע להתרבותם של החיידקים הלקטבובצילים והחזרת הפלורה למצבה הטבעי. מתן מקומי של חיידקים לקטובצילים הינו פחות יעיל מכיוון שאין להם את המצע הדרוש לגדילתם והתרבותם, לכן החשיבות הרבה של מתן מקומי של חומצה לקטית.